Karczma inna niż wszystkie  - zadzwoń +48 530 012 028

Kierujemy się pasją

Nasze dania przygotowywane są z miłości i zrozumienia zdrowego stylu życia

O NAS

Wędrując ulicami Zakopanego nie sposób ominąć
Karczmy CHATY ZBÓJNICKIEJ.

Karczma Chata Zbójnicka i jej nietuzinkowe położenie sprawi, iż poczujesz prawdziwą magię tego miejsca. Położona przy Aqua Park Zakopane, na wzgórzu, w lesie wśród śpiewu ptaków tworzy wyjątkowy klimat. Będąc u nas, jesteście Państwo w centrum Zakopanego, a jednak z dala od zgiełku miasta. Idąc do nas czujesz zapach lasu i klimat prawdziwego góralskiego szałasu. U nas można spędzić wyjątkowe chwile w szczególnej atmosferze, słuchając góralskiej muzyki w harmonii z otaczającą przyrodą.
Istniejemy od 1975r., jednak od czerwca 2017r. Karczmę prowadzi rodowita góralka Halina Zapotoczna, która przeprowadziła wiele zmian nie tylko wystroju karczmy, ale przede wszystkim zwyczajów, klimatu i serca karczmy czyli kuchni. Najważniejsze dla nas jest podawanie wyśmienitego jedzenia zrobionego na bazie produktów regionalnych, przyrządzonych i podanych w wykwintny i elegancki sposób. Nieustannie się szkolimy, aby nasi Goście byli jak najbardziej zadowoleni. W Karczmie panuje wyjątkowy nastrój. Zapraszamy różne zespoły góralskie, dzięki którym można posłuchać i pobawić się przy dobrej muzyce

Na różne okazje organizujemy zabawy taneczne, a także imprezy z opowieściami o góralskich tradycjach, napady zbójeckie, śpasy góralskie i inne. Nasi kucharze przenoszą na talerze niesamowite umiejętności, mnóstwo pasji i doświadczenie , a kelnerzy dbają, aby Goście czuli się wyjątkowo. Nasza załoga bierze udział w różnych prestiżowych konkursach kulinarnych, a w Karczmie stara się dopieścić każde podniebienie.
Serdecznie zapraszamy głównie na dania z baraniny, ale także na inne ciekawe propozycje naszej kuchni.
W chłodne dni i wieczory ogrzewa naszych Gości kominek, a bijący blask tworzy niezapomnianą atmosferę. Unikatowe drewniane wnętrze z regionalnymi elementami, to idealne miejsce na spotkania rodzinne, towarzyskie jak i biznesowe. W naszej karczmie nie zabraknie także miejsca dla naszych małych pociech. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy kącik zabaw oraz menu dla dzieci. Staramy się, by wszyscy, którzy raz nas odwiedzą, zawsze do nas powracali, a pobyt u nas wspominali bardzo długo .

RECENZJE

"Z dala (a jednak blisko) krupówkowego przepychu i tłoku jest takie miejsce, które oddaje niezwykły klimat gór i góralskiej gościnności. Po przejściu przez próg można przenieść się w inną czasoprzestrzeń Wnętrze cudowne a jedzenie PRZEPYSZNE. Polecam przekładańca, pierogi, polędwiczki... Polecam w ogóle tam być "

Patrycja Wolnik

"Prawdziwie goralskie miejsce. Wystrój karczmy super. Czysto i schludnie. Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo smaczne a porcję olbrzymie - ceny adekwatne do zamówionych potraw. 4 osoby (w tym 2 mezczyzn) pełen posiłek, drinki i deser poniżej 200zl. Jedyne miejsce w Zakopanem, które nie rozczarowało. Dziękujemy!!! Polecam osobom które chcą dobrze i suto zjeść!!"

Aneta Zylak

"Szkoda tylko że tak późno znaleźliśmy to miejsce.
Na 5 zamówionych dań wszystkie bardzo smaczne ,a do tego naprawdę spore porcje.
To takie miejsce o którym się gada jeszcze długo po wyjściu
Klimat góralski bez nadęcia no i Krzysiek...serdecznie pozdrawiamy
Polecamy!!!"

Mikołaj Dąbrowski
pl_PLPolish
pl_PLPolish