Zadzwoń i zamów dania na wynos +48 530 012 028 odbiór osobisty.

Kierujemy się pasją

Nasze dania przygotowywane są z miłości i zrozumienia zdrowego stylu życia

O NAS

Wędrując ulicami Zakopanego nie sposób ominąć
Karczmy CHATY ZBÓJNICKIEJ.

Lokal ten usytuowany jest na wzgórzu, idąc do nas czujesz zapach lasu i klimat prawdziwego góralskiego szałasu. Istniejemy od 1975r, jednak od czerwca 2017r przeprowdziliśmy wiele zmian w karczmie teraz najważniejsze dla nas jest podawanie wyśmienitego jedzenia zrobionego w większości z produktów regionalnych jednak przyrządzonych i podanych w wykwintny i elegancki sposób -dalej nieustannie się szkolimy, aby nasi Goście byli jak najbardziej zadowoleni. Zapraszamy różne zespoły można posłuchać i pobawić się przy dobrej muzyce, na różne okazje organizujemy zabawy taneczne a także imprezy z opowieściami o góralskich tradycjach, napady zbójeckie, śpasy góralskie i inne….

Ze „ starych” tradycji tej karczmy np. obcinanie krawatów zostawiliśmy tylko na specjalne życzenia i zamówienia. W chłodne dni i wieczory ogrzewa naszych Gości kominek, a bijący blask tworzy niezapomnianą atmosferę. Unikatowe drewniane wnętrze z regionalnymi elementami to idealne miejsce na spotkania rodzinne, towarzyskie jak i biznesowe. W naszej karczmie nie zabraknie także miejsca dla naszych pociech, specjalnie przygotowaliśmy dla nich kącik zabaw, menu dla dzieci .Staramy się by wszyscy którzy raz nas odwiedzą zawsze do nas powracali a pobyt tu wspominali bardzo długo po wyjściu.

RECENZJE

"Z dala (a jednak blisko) krupówkowego przepychu i tłoku jest takie miejsce, które oddaje niezwykły klimat gór i góralskiej gościnności. Po przejściu przez próg można przenieść się w inną czasoprzestrzeń Wnętrze cudowne a jedzenie PRZEPYSZNE. Polecam przekładańca, pierogi, polędwiczki... Polecam w ogóle tam być "

Patrycja Wolnik

"Prawdziwie goralskie miejsce. Wystrój karczmy super. Czysto i schludnie. Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo smaczne a porcję olbrzymie - ceny adekwatne do zamówionych potraw. 4 osoby (w tym 2 mezczyzn) pełen posiłek, drinki i deser poniżej 200zl. Jedyne miejsce w Zakopanem, które nie rozczarowało. Dziękujemy!!! Polecam osobom które chcą dobrze i suto zjeść!!"

Aneta Zylak

"Szkoda tylko że tak późno znaleźliśmy to miejsce.
Na 5 zamówionych dań wszystkie bardzo smaczne ,a do tego naprawdę spore porcje.
To takie miejsce o którym się gada jeszcze długo po wyjściu
Klimat góralski bez nadęcia no i Krzysiek...serdecznie pozdrawiamy
Polecamy!!!"

Mikołaj Dąbrowski